Kurumsal

Biz Kimiz?

HTS, Mermer makineleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “Güven, kalite ve uygun fiyat politikasını ” benimsemiş bir makine üretim firmasıyız.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak,müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Tarihçemiz

Tarihçemiz

Mermer makineleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “Güven, kalite ve uygun fiyat politikasını ” benimsemiş bir makine üretim firmasıyız.

HTS MAKİNE’yi bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli çalışmasıdır.

Müşterilerinin projelerini hızlı ve zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece Makine Üretiminde değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Firma

Firma Politikamız

Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
Hizmette; güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve istikrarlı prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir makine üretim firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Kalite

Kalite Politikamız

  • Mevcut ve muhtemel müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak ve müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak,
  • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek, sistemin verimli çalışmasını ve sürekli gelişmesini sağlamak,
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak ve performanslarının geliştirilmesini sağlamak,
  • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
  • Yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak,
  • Faaliyetlerimizi yasalara ve standartlara uygun olarak sürdürmek,
  • Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak üretim yapmak,

Sayılarla Biz

1 +
Mutlu Müşteri
0
Teslim Proje
1
Yeni Başlayan Proje